Login

Wachtwoord vergeten? Geen gebruikersnaam?

test

Uit de hand



Overnames




Zaak over laten?


Indien u zelf een zaak hebt dat u wenst over te laten, neem contact met ons op info@desvoveilingen.be of op het nummer +32 471 60 07 58

Bekijk

Overnames




Cafe over te nemen Regio Kortrijk


Cafe over te nemen Regio Kortrijk : TOP A Locatie in het uitgaansstraatje in Kortrijk. 

Deze zaak staat tip top in orde en is recent compleet vernieuwd. 
Deze zaak bestaat uit een terras / gelijksvloers / 1ste verdiep (vergaderzaal of feestzaal) cap. 100p / 2 appartementen onder huurcontract zijn verhuurd

Ideaal voor koppel die zin hebben in een nieuwe uitdaging. 

De huurprijs op aanvraag.

Wenst u meer informatie bel +32 471 60 07 58 of mail naar info@desvoveilingen.be 

Bekijk

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Welkom bij desvoveilingen.be

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]