Login

Wachtwoord vergeten? Geen gebruikersnaam?

test

VEILING ORGANISEREN

Je hebt er goed aan gedaan om deze stap te nemen. Al die kopzorgen, hoe kan ik dit verkocht krijgen, waar moet ik daar mee naar toe? 1 gouden tip bij Desvo Veilingen wij staan graag om voor uw goederen te verkopen

Waarom voor Desvo kiezen?

Wij willen namelijk al die Overstocks, rollend materiaal, industriële goederen of consumentengoederen zo snel mogelijk in de korte tijd omzetten naar geld.

 

Neem gerust telefonisch of per mail contact :

GSM: +32 (0) 471 60 07 58
Tel: +32 51 21 01 67
info@desvoveilingen.be




Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Welkom bij desvoveilingen.be

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]