test

Veiling organiseren


Je hebt er goed aan gedaan om deze stap te nemen. Al die kopzorgen, hoe kan ik dit verkocht krijgen, waar moet ik daar mee naar toe? 1 gouden tip bij DESVO SHOP

Waarom voor Desvo kiezen?

Wij willen namelijk al die Overstocks, rollend materiaal, industriële goederen of consumentengoederen zo snel mogelijk in de korte tijd omzetten naar geld waardoor je sneller nieuwe investeringen kan maken met u eigen geld nadat u al de goederen die u aan ons gegeven hebt wij in snel tempo kunnen verkopen!

Hoe gaan wij te werk?









Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Welkom bij desvoveilingen.be

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]