test

lot thuisgebracht


Indien het u niet zou passen om op vooropgestelde datum om uw goederen te komen of u beschikt niet over de nodige transportmiddelen, dan kan u beroep doen  op onze leveringsdienst.

Vul onderstaand formulier in en wij bezorgen u zo snel mogelijk een offerte!

Let op het is zeer belangrijk om Desvo Veilingen zo snel mogelijk te melden dat u niet om de goederen kan komen, zo kunnen wij alles correct en tijdig organiseren. Graag uw formulier vóór de afhaaldag van de veiling in te vullen zodat u op tijd weet wanneer u de goederen thuis kunt ontvangen. De thuislevering gaat pas door nadat u op voorhand de factuur betaald hebt! 





Veiling informatie



Voeg extra veiling toe





Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Welkom bij desvoveilingen.be

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]