Login

Wachtwoord vergeten? Geen gebruikersnaam?

test

lot thuisgebracht


Vul onderstaand formulier in en wij bezorgen u zo snel mogelijk een offerte!

Let op het is zeer belangrijk om Desvo veilingen zo snel mogelijk te melden kunnen wij alles correct en tijdig organiseren. Graag uw formulier vóór de afhaaldag van de veiling in te vullen zodat u op tijd weet wanneer u de goederen thuis kunt ontvangen.                                                                              

Levering gaat pas door nadat u op voorhand de factuur hebt betaald.


 





Veiling informatie



Voeg extra veiling toe





Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Welkom bij desvoveilingen.be

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]