Login

Wachtwoord vergeten? Geen gebruikersnaam?

test

Desvo Veilingen

Ons doel is simpel: bieden eenvoudig, plezierig en toegankelijk maken. Waarom? Omdat wij geloven dat veilingen niet langer complex hoeft te zijn. Bij Desvo bieden wij al onze klanten een buitengewone online belevenis. Onze visie naar ondernemingen toe is al een tijdje doordacht: Desvo zal voor jullie overstock omzetten in cash waardoor er sneller nieuwe investeringen kunnen worden gemaakt.

Bekijk onze veilingen

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Expedita debitis aspernatur perferendis itaque, quis in ipsum animi excepturi asperiores cupiditate laudantium nihil laborum explicabo harum quod amet libero nobis, voluptate, assumenda? Blanditiis quod sit consequuntur libero fuga repudiandae voluptatem quasi!



Onze veilingen

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Welkom bij desvoveilingen.be

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]