test

Account aanmaken


Om te kunnen bieden op veilingen van 'Desvo' dient u zich eerst te registreren via onderstaand formulier. Hieraan zijn geen kosten verbonden.
Kies eerst welke keuze u wenst : -> Particulier of Ondernemer
Klik daarna op verzenden en u krijgt een activatie mail.





Facturatiegegevens






Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Welkom bij desvoveilingen.be

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]