Login

Wachtwoord vergeten? Geen gebruikersnaam?

test

Over ons


Desvo Veilingen is een online veilinghuis dat sinds 2017 actief is.

Wij helpen u zowel met het kopen als het verkopen van een grote diversiteit aan goederen: overstock, rollend materiaal, industriële goederen, consumenten en diverse goederen.

Op desvoveilingen.be worden regelmatig veilingen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks aangeboden. U kunt altijd rekenen op een ruim en voortdurend wisselend aanbod. Bekijk onze kavels en bied gerust mee!

Wij organiseren regelmatig kijkdagen waardoor u de kavels ter plaatse kunt komen bezichtigen.

Iedere klant staat een aangename, eenvoudige en toegankelijke veilingbelevenis te wachten.

 

Neem gerust telefonisch of per mail contact :

GSM: +32 (0) 471 60 07 58
Tel: +32 51 21 01 67
info@desvoveilingen.be


 







Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Welkom bij desvoveilingen.be

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]