test

Over ons


Van hamer naar www.desvoveilingen.be
Hoe is desvo ontstaan? Wat doet desvo allemaal? Wat wij ook doen...

Ons doel is simpel: bieden eenvoudig, plezierig en toegankelijk maken. Waarom? Omdat wij geloven dat veilingen niet langer complex hoeft te zijn.
Bij Desvo bieden wij al onze klanten een buitengewone online belevenis.

Onze visie naar ondernemingen toe is al een tijdje doordacht: Desvo zal voor jullie overstock omzetten in cash waardoor er sneller nieuwe investeringen kunnen worden gemaakt.

Hieronder vindt u een overzicht:



Hoe is Desvo ontstaan?

Meer informatie volgt binnenkort.

Lees meer

Wat doet Desvo allemaal?

Meer informatie volgt binnenkort.

Lees meer

Wij doen ook

Meer informatie volgt binnenkort.

Lees meer




Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Welkom bij desvoveilingen.be

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]