test

Je wachtwoord vergeten?


Vul hieronder uw e-mailadres in en klik op opvragen.
U krijgt binnen de 5 minuten een mail van ons om u wachtwoord te aan te passen.
Indien u deze mail niet ontvangen hebt kijk eens bij ongewenste mail.







Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Welkom bij desvoveilingen.be

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]