t

test

Bedrijfstakken

Auto's & transport

Bouwmateriaal

Decoratie materiaal

Diverse

Elektro

Gereedschappen

Groen & tuin

Horeca

Kantoormateriaal

Keukens & toestellen

Kleding, schoenen & accessoires

Kunst & Antiek

Multimedia

Sport en recreatie

Uitverkoop

Vrijetijd en hobby

Wellness, badkamer & sanitair

Winkelinrichting

Woninginrichting





Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Welkom bij desvoveilingen.be

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]