Login

Wachtwoord vergeten? Geen gebruikersnaam?

test

elektro


U heeft het hoogste bod U bent overboden




Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Welkom bij desvoveilingen.be

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]