35x Hardshell kajaks
Voeg toe aan favorieten

Lotnr: 2

35x Hardshell kajaks

Allen in uitstekende staat met lichte gebruikssporen

Elke kajak komt met een kwalitatieve peddel en zwemvest

Trailer niet inbegrepen

De maat van de kajaks is universeel

Gele zijn iets groter, de rode tussenmaat en de groene vallen iets kleiner

Rode 11 stuks
Gele 15 stuks
Groene 9 stuks

Totaal = 35 stuks

Huidig bod € 5525.00
Binnenkort
Afgelopen, geen biedingen meer mogelijk
Openingsbod € 5000.00
Opbod € 25.00
Min. volgend bod € 5550.00
Aantal biedingen 2
opgeld (5%) € 276.25
BTW bod (0%) € 0.00
BTW opgeld (21%) € 58.01
Totaal € 5859.26
Gelieve in te loggen, om te bieden
* Deze informatie wordt automatisch opnieuw geladen (iedere 10 seconden).
Biedgeschiedenis
76455222 € 5525.00
76397316 € 5000.00