35x Hardshell kajaks
Lotnr: 2
35x Hardshell kajaks
Allen in uitstekende staat met lichte gebruikssporen
Elke kajak komt met een kwalitatieve peddel en zwemvest
Trailer niet inbegrepen
De maat van de kajaks is universeel
Gele zijn iets groter, de rode tussenmaat en de groene vallen iets kleiner
Rode 11 stuks
Gele 15 stuks
Groene 9 stuks
Totaal = 35 stuks
Huidig bod € 5000.00 | |
Binnenkort | |
Afgelopen, geen biedingen meer mogelijk | |
Openingsbod | € 5000.00 |
Opbod | € 25.00 |
Min. volgend bod | € 5000.00 |
Aantal biedingen | 0 |
opgeld (5%) | € 250.00 |
BTW bod (0%) | € 0.00 |
BTW opgeld (21%) | € 52.50 |
Totaal | € 5302.50 |
Gelieve in te loggen, om te bieden | |
* Deze informatie wordt automatisch opnieuw geladen (iedere 10 seconden). |