Login

Wachtwoord vergeten? Geen gebruikersnaam?

test

Zaak over laten?





Indien u zelf een zaak hebt dat u wenst over te laten, neem contact met ons op info@desvoveilingen.be of op het nummer +32 471 60 07 58

Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Welkom bij desvoveilingen.be

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]