test

Zaak over laten?





Indien u zelf een zaak hebt dat u graag wenst op over te laten, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen op info@desvoveilingen.be of op het nummer +32 474 26 66 31

Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Welkom bij desvoveilingen.be

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]