Login

Wachtwoord vergeten? Geen gebruikersnaam?

test

Werkmateriaal en diverse goederen wegens stopzetting






bied mee

bied mee

bied mee

bied mee

Bekijk de loten


Start veiling Vrijdag 30-11-2018 (17:00)
Einde veiling Vrijdag 14-12-2018 (20:52)
Aantal loten 95 loten
Bedrijfstakken
Catalogus Bekijk

Werkmateriaal en diverse goederen wegens stopzetting meubelfabriek






Loten


U heeft het hoogste bod U bent overboden
De info van de loten wordt iedere 5 seconden opnieuw opgevraagd.




Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Welkom bij desvoveilingen.be

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]