Volkswagen Touareg zwart
Voeg toe aan favorieten

Lotnr: 22

Mooie Volkswagen Touareg  met een TOP afwerking die je van een licentie auto mag verwachten.

De Touareg is na de VW GTi de tweede topper van dit merk op kinderauto gebied.
Een robuust en stoer uiterlijk gecombineerd met een perfecte afwerking.
Uiteraard heeft deze Touareg alle opties die je in moderne kinderauto's kan vinden.
Een mooie lederen zitting en een 2.4ghz softstart afstandsbediening zijn standaard.
De multi-media interface en de openslaande deuren maakt van deze auto een prachtig kado voor elk kind.

*Rijden op losse of zachte ondergrond beperkt de actieradius aanzienlijk.
De auto wordt geleverd als bouwpakket maar is 75% voorgemonteerd.

Specificatie
Start wijze Startknop
Aantal versnellingen 3 vooruit 1 achteruit op RC, 2 vooruit en 1 achteruit op gaspedaal
Motor 2x12V
Accu 12V7ah
FM radio Ja
Aanbevolen leeftijd 1-7 jaar
Gordel ja , 5 punts
Kleur Wit
Metallic Nee
Aantal zitplaatsen 1
Voltagemeter ja
Afstandsbediening Ja , 2.4ghz soft start
Mp3 aansluiting ja
Vering voor/achter ja
Stoel zwart Leder
Banden Rubber ( eva )
Openslaande deuren Ja
Multi media FM radio , mp3 , SD card , muziekjes op het stuur
Verlichting ja
Rem Automatisch bij gas los
Gewicht doos / auto 25kg / 20 kg
Afmetingen product 121*76*61CM
Afmetingen doos 124*68*48CM

Huidig bod € 170.00
Binnenkort
Afgelopen, geen biedingen meer mogelijk
Openingsbod € 170.00
Opbod € 5.00
Min. volgend bod € 170.00
Aantal biedingen 0
opgeld (17%) € 28.90
BTW bod (21%) € 35.70
BTW opgeld (21%) € 6.07
Totaal € 240.67
Gelieve in te loggen, om te bieden
* Deze informatie wordt automatisch opnieuw geladen (iedere 10 seconden).

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Elke week nieuwe veilingen online

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Welkom bij desvoveilingen.be

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever