t

Maserati Gran Turismo
Voeg toe aan favorieten

Lotnr: 28

Prachtige  Maserati Gran Turismo met een TOP afwerking die je van een licentie
auto mag verwachten.
Door het unieke Italiaans design ziet deze kinderauto er geweldig uit.
Uiteraard heeft deze Maserati alle opties die je in moderne kinderauto's kan vinden.
Een mooie lederen zitting en een 2.4ghz softstart afstandsbediening zijn standaard.
De fantastische diep blauwe metallic paint job en de openslaande deuren maakt het geheel helemaal af.

Specificatie
Start wijze Startknop
Aantal versnellingen 3 vooruit 1 achteruit
Motor 2x12V
Accu 12V7ah
Aanbevolen leeftijd 1-6 jaar
Gordel ja
Kleur Blauw metallic
Metallic Ja
Aantal zitplaatsen 1
Voltagemeter ja
Afstandsbediening Ja , 2.4ghz soft start
Mp3 aansluiting ja
Vering voor/achter ja
Stoel Leder
Banden Rubber ( eva )
Openslaande deuren ja
Multi media mp3 / TFTcard , USB , vele geluiden en muziekjes
Verlichting ja
Rem Automatisch bij gas los
Gewicht doos / auto 27.5 kg / 23kg
Afmetingen product 123 x 72 x 50 cm
Overige opties Multimedia unit in dashboard

Huidig bod € 160.00
Binnenkort
Afgelopen, geen biedingen meer mogelijk
Openingsbod € 160.00
Opbod € 5.00
Min. volgend bod € 160.00
Aantal biedingen 0
opgeld (17%) € 27.20
BTW bod (21%) € 33.60
BTW opgeld (21%) € 5.71
Totaal € 226.51
Gelieve in te loggen, om te bieden
* Deze informatie wordt automatisch opnieuw geladen (iedere 10 seconden).

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Elke week nieuwe veilingen online

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Welkom bij desvoveilingen.be

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever