Login

Wachtwoord vergeten? Geen gebruikersnaam?

test

Big Foot Quad 24V
Voeg toe aan favorieten

Lotnr: 13






Giga Quad met monsterlijk grote wielen.
Deze quad is maar liefst 91 cm breed!
Met deze quad is geen berg te hoog of modderpoel te diep. 
Bied snel deze quad en maak kennis met zijn verbluffende prestaties.

 

Specificatie  
Start wijze Schakelaar on/off
Aantal versnellingen 2 vooruit 1 achteruit
Motor 2 x 12V 35W
Accu 24V7ah
FM radio Nee
Aanbevolen leeftijd 3+
Kleur Wit
Metallic Nee
Aantal zitplaatsen 1
Voltagemeter Nee
Afstandsbediening Nee
Mp3 aansluiting Ja
Stoel Plastic
Banden Plastic wielen met rubber loopvlak
Openslaande deuren NVT
Multi media mp3 / diverse geluiden , volume regeling
Rem Automatisch bij gas los
Gewicht doos / auto 30 kg / 25 kg
Afmetingen product 124.6*90.2*62.9 cm
Afmetingen doos 102 x 94 x 48 cm

 





Huidig bod € 170.00
Binnenkort
Afgelopen, geen biedingen meer mogelijk
Openingsbod € 170.00
Opbod € 5.00
Min. volgend bod € 170.00
Aantal biedingen 0
opgeld (17%) € 28.90
BTW bod (21%) € 35.70
BTW opgeld (21%) € 6.07
Totaal € 240.67
Gelieve in te loggen, om te bieden
* Deze informatie wordt automatisch opnieuw geladen (iedere 10 seconden).




Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Welkom bij desvoveilingen.be

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]