test

Elektrische kinderwagens






bied mee

bied mee

bied mee

bied mee

Bekijk de loten


Start veiling Dinsdag 01-05-2018 (17:00)
Einde veiling Donderdag 17-05-2018 (19:00)
Aantal loten 39 loten
Bedrijfstakken Auto's & transport , Vrijetijd en hobby
Catalogus Bekijk

Nogmaals zijn we terug met een selectie heel mooie kinderwagens vanaf 70€ ex.
Ideaal voor kinderen tussen 1 en 7 jaar afhankelijk van het model (zie beschrijving)






Loten


U heeft het hoogste bod U bent overboden
De info van de loten wordt iedere 5 seconden opnieuw opgevraagd.




Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Welkom bij desvoveilingen.be

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]