t

test

Te huur cafe / POP UP centrum Roeselare





CAFE TE HUUR / POP UP
Roeselare - Zuidstraat 7 8800 Roeselare:
TOP A Locatie in het uitgaansstraatje in Roeselare. GEEN OVERNAME
VRIJ VAN BROUWER!!!!

Deze zaak bestaat uit een terras / gelijksvloers / 1ste verdiep (vergaderzaal of feestzaal)

Ideaal voor koppel die zin hebben in een nieuwe uitdaging.

De huurprijs op 2200 euro per maand
De huur loopt nog tot 31/03/2018
inclusief : onroerende voorheffing, brandverzekering & huur meubilair, decoratie, verlichting & boxen,....
GEEN OVERNAME
Onmiddelijk beschikbaar....

Wenst u meer informatie bel 0471 60 07 58 of mail naar xavier@desvoveilingen.be 

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Welkom bij desvoveilingen.be

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]