Motorboot & Kajaks / Mechelen
Toewijzing onder voorbehoud goedkeuring opdrachtgever
Voor meer informatie [email protected]
Nr | Afbeelding | Titel + Omschrijving | Startbod | Hoogste bod | Opbod | Nota's |
1 | Motorboot met trailer De boot is in uitstekende staat heeft lichte gebruikssporen Hij werd gebruikt als reddingsboot bij kajak sessies Motor: Yamaha/ 4takt 40pk Jaarlijks onderhouden Aanhangwagen op maat met lichtbalk Met incl. accessoires zoals doppen, dodemansknop, benzinetank | € 3000,00 | € 25,00 | |||
2 | 35x Hardshell kajaks 35x Hardshell kajaks Allen in uitstekende staat met lichte gebruikssporen Elke kajak komt met een kwalitatieve peddel en zwemvest Trailer niet inbegrepen
De maat van de kajaks is universeel Gele zijn iets groter, de rode tussenmaat en de groene vallen iets kleiner Rode 11 stuks Totaal = 35 stuks
| € 5000,00 | € 25,00 | |||
3 | Schilderij op doek 2mx1,50m Schilderij op doek Afmetingen: 2mx1,50m In goede staat | € 1000,00 | € 10,00 |