print

Motorboot & Kajaks / Mechelen

Nr Afbeelding Titel + Omschrijving Startbod Hoogste bod Opbod Nota's
1
Motorboot met trailer

De boot is in uitstekende staat heeft lichte gebruikssporen

Hij werd gebruikt als reddingsboot bij kajak sessies

Motor: Yamaha/ 4takt 40pk

Jaarlijks onderhouden

Aanhangwagen op maat met lichtbalk

Met incl. accessoires zoals doppen, dodemansknop, benzinetank

€ 3000,00 € 25,00
2
35x Hardshell kajaks

35x Hardshell kajaks

Allen in uitstekende staat met lichte gebruikssporen

Elke kajak komt met een kwalitatieve peddel en zwemvest

Trailer niet inbegrepen

De maat van de kajaks is universeel

Gele zijn iets groter, de rode tussenmaat en de groene vallen iets kleiner

Rode 11 stuks
Gele 15 stuks
Groene 9 stuks

Totaal = 35 stuks

€ 5000,00€ 5525,00 € 25,00
3
Schilderij op doek 2mx1,50m

Schilderij op doek

Afmetingen: 2mx1,50m

In goede staat

€ 1000,00 € 10,00