Nr | Afbeelding | Titel + Omschrijving | Startbod | Hoogste bod | Opbod | Nota's |
1 | Paardenvrachtwagen MAN, 1998 Paardenvrachtwagen merk MAN van het jaar 1998. | € 6500,00 | € 250,00 | |||
2 | Paardenvrachtwagen MAN, 1991 Paardenvrachtwagen MAN bouwjaar 1991 , blanco gekeurd , 3 paarden en zadelkamer , hydraulische oploopramp | € 5250,00 | € 250,00 | |||
3 | Jayco Eagle Fifth Wheel camperDe Trekker:Km108.340km 2800cc 94kw bouwjaar 2005 Dubbele cabine voor 6 personen, met een muziek installatie. Campertrailer:Aantal slaapplaatsen:6 of meer Bouwjaar:- 1999 Jayco Eagle Fifthweel camper totaal gewicht 3500kg dus mag gereden worden met normaal B-E rijbewijs massa rijklaar +/- 2500kg laadvermogen +/- 1000kg bouwjaar 1999 schoon en vuilwatertank badkamer met douche en vast toilet complete keuken met 4 gaspitten, koel/ vriesinstallatie , oven en magnetron warmwater boiler centrale luchtverwarming op gas airco sofa/slaapbank stapelbed treinzit , om te bouwen als bed veel bergruimte | € 8500,00 | € 500,00 | |||
4 | Paardenvrachtwagen B-E combinatie Trekker iveco daily 40c13 bouwjaar 2001 met dubbele cabine 6 zitplaatsen , achteruitrij camera , camera met zicht op de paarden , radio - cd speler , parot carkit Trailer merk alco bouwjaar 94 Plaats voor 5 paarden of 3 paarden en koets, vvoorzien van electrische lier met afstandsbediening , watertank met afspuithaspel , binnenverlichting , plaats om tuigen op te hangen aan de zijkant inox verdeling voor de paarden , afsluitbare deur met hordeur
| € 27500,00 | € 500,00 | |||
5 | Koets Van Den Heuvel Koets Van Den Heuvel Enkel en dubbel span , max 6 personen | € 3750,00 | € 250,00 | |||
6 | Koets De koets in nieuw staat, geschikt voor enkel en dubbel span | € 1750,00 | € 250,00 |