print

Paarden- vrachtwagens, koetsen

Nr Afbeelding Titel + Omschrijving Startbod Hoogste bod Opbod Nota's
1
Paardenvrachtwagen MAN, 1998

Paardenvrachtwagen merk MAN van het jaar 1998.
6 paarden en zadelkamer 2.5m op 2.5m

€ 6500,00 € 250,00
2
Paardenvrachtwagen MAN, 1991

Paardenvrachtwagen MAN bouwjaar 1991 , blanco gekeurd , 3 paarden en zadelkamer , hydraulische oploopramp

€ 5250,00 € 250,00
3
Jayco Eagle Fifth Wheel camper

De Trekker:

Km108.340km

2800cc

94kw

bouwjaar 2005

Dubbele cabine voor 6 personen, met een muziek installatie.

Campertrailer:

Aantal slaapplaatsen:6 of meer

Bouwjaar:- 1999

Jayco Eagle Fifthweel camper

totaal gewicht 3500kg dus mag gereden worden met normaal B-E rijbewijs

massa rijklaar +/- 2500kg laadvermogen +/- 1000kg

bouwjaar 1999

schoon en vuilwatertank

badkamer met douche en vast toilet

complete keuken met 4 gaspitten, koel/ vriesinstallatie , oven en magnetron

warmwater boiler

centrale luchtverwarming op gas

airco

sofa/slaapbank

stapelbed treinzit , om te bouwen als bed

veel bergruimte

€ 8500,00 € 500,00
4
Paardenvrachtwagen B-E combinatie

Trekker iveco daily 40c13 bouwjaar 2001 met dubbele cabine 6 zitplaatsen , achteruitrij camera , camera met zicht op de paarden , radio - cd speler , parot carkit

Trailer merk alco bouwjaar 94

Plaats voor 5 paarden of 3 paarden en koets, vvoorzien van electrische lier met afstandsbediening , watertank met afspuithaspel , binnenverlichting , plaats om tuigen op te hangen aan de zijkant inox verdeling voor de paarden , afsluitbare deur met hordeur

€ 27500,00 € 500,00
5
Koets Van Den Heuvel

Koets Van Den Heuvel

Enkel en dubbel span , max 6 personen

€ 3750,00 € 250,00
6
Koets

De koets in nieuw staat, geschikt voor enkel en dubbel span

€ 1750,00 € 250,00