test

Welkom bij het online veilingshuis van DESVO


Hieronder vindt u een groot aanbod van diverse materialen en goederen te koop.  
Wij zorgen voor een goede prijs-kwaliteitsverhouding

Voor de aflopende veilingen zullen we eerstdaags de hoogste bieders contacteren.

Veel surf & veilingplezier!!


recente lopende veilingen


Meer veilingen


Uit de hand


Overnames




Cafe over te nemen Regio Kortrijk


Cafe over te nemen Regio Kortrijk : TOP A Locatie in het uitgaansstraatje in Kortrijk. 

Deze zaak staat tip top in orde en is recent compleet vernieuwd. 
Deze zaak bestaat uit een terras / gelijksvloers / 1ste verdiep (vergaderzaal of feestzaal) cap. 100p / 2 appartementen onder huurcontract zijn verhuurd

Ideaal voor koppel die zin hebben in een nieuwe uitdaging. 

De huurprijs op aanvraag.

Wenst u meer informatie bel 0474 26 66 31 of mail naar info@desvoveilingen.be 

Bekijk

Immo




Te huur of te koop


Indien u zelf een huis te koop of huur hebt dat u graag wenst om zo snel mogelijk op te brengen, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen op info@desvoveilingen.be of op het nummer +32 474 26 66 31

Bekijk

Immo




Te huur cafe / POP UP centrum Roeselare


CAFE TE HUUR / POP UP
Roeselare - Zuidstraat 7 8800 Roeselare:
TOP A Locatie in het uitgaansstraatje in Roeselare. GEEN OVERNAME
VRIJ VAN BROUWER!!!!

Deze zaak bestaat uit een terras / gelijksvloers / 1ste verdiep (vergaderzaal of feestzaal)

Ideaal voor koppel die zin hebben in een nieuwe uitdaging.

De huurprijs op 2200 euro per maand
De huur loopt nog tot 31/03/2018
inclusief : onroerende voorheffing, brandverzekering & huur meubilair, decoratie, verlichting & boxen,....
GEEN OVERNAME
Onmiddelijk beschikbaar....

Wenst u meer informatie bel 0471 60 07 58 of mail naar xavier@desvoveilingen.be 

Bekijk

account aanmaken

Maak nu een account aan

Hoe kan ik bieden?

Lees meer

Nieuwsbrief

Schrijf je in

Dankzij het ruime en voortdurend wisselend aanbod is er bij desvoveilingen.be altijd wat te bieden!

Grote diversiteit aan goederen uit faillissementen, stopzettingen en overstocks.

Desvo wordt een vaste waarde in het veilingwezen...

Elke week nieuwe veilingen online

Welkom bij desvoveilingen.be

Zelf iets te koop? Contacteer ons...

Vergeet u niet eerst aan te melden voor u kan mee bieden..

Het gewonnen lot is pas goedgekeurd na bevestiging van curator of opdrachtgever

[ site by plenso ]